Вхід
Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу
Перегляди: 1308
Друк

Версія 1С: Підприємство 8.2 - принципова зміна архітектури платформи версії 8, найбільш істотна з моменту її випуску. 1С: Підприємство 8.2 повністю змінює весь шар роботи з інтерфейсом.

Детальніше...
 
Перегляди: 1226
Друк

Типові конфігурації "1С: Підприэмство 8.2" призначені для автоматизації типових завдань обліку і управління підприємств. Вони дозволяють значно скоротити обсяг трудовитрат із впровадження або модифікації систем автоматизації. Розроблені партнерами 1С конфіграції дають можливість використовувати однотипні рішення по галузі, сфері діяльності і т.п.

Детальніше...
 
Перегляди: 2804
Друк

Інформаційно-технологічний супровід "1С: Підприємство» (1С: ІТС) - комплексна підтримка, яку фірма «1С» надає користувачам програм «1С: Підприємство».

Детальніше...
 
Перегляди: 2062
Друк

Програмний продукт "1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України" призначений для автоматизації бухгалтерського обліку бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів та ведуть облік за Планом рахунків бюджетного обліку.

Детальніше...
 
Перегляди: 1221
Друк

Дана конфігурація призначена для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку на підприємствах, що займаються різними видами рослинництва, тваринництва та птахівництва.

Детальніше...
 
Перегляди: 1891
Друк

Конфігурація "Управління торговим підприємством для України" є комплексним рішенням, що дозволяє автоматизувати завдання управління і обліку на підприємствах, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності.

Детальніше...
 
Перегляди: 1385
Друк

Програмний продукт "1С: Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України" орієнтований на використання в бюджетних установах України і призначений для комплексної автоматизації бухгалтерського обліку, ведення кадрового обліку та розрахунку заробітної плати співробітників.

Детальніше...
 
Перегляди: 1980
Друк

"Бухгалтерія 8 для України" - універсальний програмний продукт призначений для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності

Детальніше...
 
Перегляди: 1581
Друк

Конфігурація "Управління торгівлею для України" системи програм "1С: Підприємство 8" є тиражним рішенням, що дозволяє в комплексі автоматизувати завдання оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій, забезпечивши тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Детальніше...
 
Перегляди: 1813
Друк

Конфігурація "Управління виробничим підприємством" - це типове прикладне рішення, що відповідає основним вимогам до управління й обліку на виробничому підприємстві. Рішення дозволяє організувати комплексну інформаційну систему, що відповідає корпоративним, українським і міжнародним стандартам і забезпечує фінансово-господарську діяльність підприємства.

Детальніше...
 
Перегляди: 1859
Друк

"1С: Документообіг 8 КОРП для Україні" в комплексі вирішує широкий спектр задач автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавчої дисципліни. Програма підтримує багатокористувацьку роботу в локальній мережі або через Інтернет, у тому числі і через веб-браузери.

Детальніше...
 
Перегляди: 1304
Друк

Дане рішення дозволяє автоматизувати кількісно-якісний, бухгалтерський та податковий облік, містить усі необхідні функціональні можливості для контрою та управління та дозволяє створити єдиний інформаційний простір зернопереробного підприємства.

Детальніше...
 
Перегляди: 3539
Друк

"1С: Підприємство 8. Бухгалтерія будівельної організації" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: будівництво, оптову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д.

Детальніше...
 
Перегляди: 2638
Друк

Програмний продукт "1С: Підприємство 8 Зарплата і кадри для бюджетних установ України" - це програма масового призначення для автоматизації розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку в установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів. Дана конфігурація призначена для застосування в кадрових службах і бухгалтеріях.

Детальніше...
 
Перегляди: 1195
Друк

Програмний продукт "1С: Зарплата і Управління Персоналом 8 для України" призначений для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати і реалізації кадрової політики підприємств. У даному прикладному рішенні враховані як вимоги законодавства, так і реальна практика роботи підприємств, а також перспективні світові тенденції розвитку підходів до мотивації і управління персоналом.

Детальніше...
 

Новини 1С:Україна

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.